LINAÕLI, MÄNNITÕRV,
TÕRVAÕLID

Looduslik valik puidukaitseks!

Siseviimistlus
Välisviimistlus
Puidukaitse
 

Eco Oil

Head koostööpartnerid ja kliendid, käesolevaga teatame, et sel nädalavahetusel hävitas tulekahju suure osa meie õlitootmisest ja õlilaost. Seega on hetkel Eco Oil OÜ toodete väljastamine ja tellimuste täitmine teadmata ajaks peatunud. Anname esimesel võimalusel teada edasistest arengutest.

Info ja küsimused:
Margo Laul
+37253445882
Tegeleme alates 2000.a kodumaisel toorainel põhinevate looduslike puidukaitsevahendite tootmise ja turustamisega.
Valgjärvel, Põlvamaal, asuv Eco Oil Oü värvikoda pakub parimaid lahendusi meie kliimasse sobivate looduslike puidukaitsevahendite näol. Oma teadmisi oleme täiustanud koostöös Saksamaa laboritega.
Põhitooraine, Linaõli, on kodumaine toode. Linapõllud asuvad Põlvamaal Moostes, Paali Talu maadel, kus tegeletakse teaduspõhiselt õlilinakasvatamisega ja pressimisega, mille tulemusena saadakse kvaliteetne tooraine puidukaitsevahendite tootmiseks.
Teine tähtsaim tooraine meie puidukaitsevahendites on Männitõrv, mille tootmisega tegeleme võimaluste piires ise. Osaliselt ostame männitõrva sisse ka välispartneritelt, mille töötleme ümber lõpliku kvaliteedi saavutamiseks.
Meie eesmärgiks on anda võimalus inimestele viimistleda ja kaitsta oma kodu ja sellega kaasnevaid puitehitisi nii seest kui väljast looduslike linaõlil ja männitõrval baseeruvate toodetega. Kogenud ja professionaalse meeskonna poolt toodetud kvaliteetne puidukaitsevahend annab puidule kaitse, niiskuse, hallituse ja siniseente vastu ning toob esile puidu kauni välimuse ja vastupidavuse aastateks.
Autoriõigus: Firma logo, saunade ja kümblustünnide fotod ning tekstid veebilehel www.ecooil.ee on ECO OIL OÜ omand ja neid ei tohi mingil viisil kasutada ilma ECO OIL OÜ kirjaliku loata. Kuritarvitamine on kohtulikult karistatav. ECO OIL OÜ jätab endale õiguse muuta igal ajahetkel veebilehe www.ecooil.ee sisu.
AUTORIÕIGUS: ECO OIL OÜ, Valgjärve, Põlvamaa, 63419
ECO OIL 2015
x
UUDISED TELLIMINE TOOTED HINNAKIRI NÕUANDED KONTAKT KOOSTÖÖ GALERII