LINAÕLI, MÄNNITÕRV,
TÕRVAÕLID

Looduslik valik puidukaitseks!

Siseviimistlus
Välisviimistlus
Puidukaitse
 

Saunamesi

Linaõliga saunamesi puhastab hästi nahka, annab nahale värskuse, elastsuse, vastupidavuse ja hoiab ära kortsude tekkimise.
Aitab lihase- ja närvivalude korral.
Eemaldab jääkaineid ka naha sügavamatest kihtidest ning toniseerib nahka.
Saunameel on niisutav, vett siduv ning nahapinda pehmendav ja poore puhastav toime.
Saunamesi kanda leiliruumis kätega masseerides õhukese kihina eelnevalt pestud ja soojenenud nahale, üle kogu keha või vähemalt näole, kaelale ja rindkerele ning võtta leili mõnest minutist veerand tunnini vastavalt enesetundele. Kes saunaleili ei soovi võib istuda meega määritult soojas saunas saunalaval. Lasta meel mõjuda 10-20 minutit. Seejärel peske hoolikalt mesi kehalt seepi kasutamata. Meemassaaz lõdvestab ja samal ajal ergutab nahka.


Noorendab näonahka ja muudab naha elastsemaks parandab ainevahetust leevendab liigese- ja närvivalusid, hoiab ära õlavöötme lihaste kramplikke valusid vähendab närvipinget värskendab ja lisab jõudu . Meemask leevendab ja hellitab, silub soovimatuid miimikajooni ning laseb nahal lummavalt särada. Kõigepealt kooritakse näonahk, siis määritakse nahale kerge meekiht, lastakse maskil natuke aega mõjuda ja loputatakse nägu veega. Mesi mõjub niisutavalt ja pehmendavalt, linaõli annab nahale jume ning aitab säilitada nooruslikkust.

Saunameega juuksemask.

Niisutav ja toitev vitamiinirikas juuksemask toidab juukseid ilma neid koormamata. Mees sisalduv linaõli soodustab juuksekasvu ning aitab taastada juuksesibula struktuuri, mille tulemusena omandavad juuksed elujõu ja siidise läike.
  • Määrida saunamesi peanahale ca 2 tunniks. Juuksed katta kilemütsiga ning rätiga, et peanahk oleks soojas. Pesta juuksed šampooniga kaks korda, et maski jäägid korralikult eemaldada. Lisaks tuleks kasutada palsamit ning tulemuseks on siidpehmed ja säravad juuksed.
  • Määrida saunamesi peanahale, istuda saunalaval 10-20 minutit ning pesta juuksed šampooniga kaks korda, et maski jäägid korralikult eemaldada. Lisaks tuleks kasutada palsamit ning tulemuseks on siidpehmed ja säravad juuksed.
Saunameega peaksid aga ettevaatlikud olema need, kes on mee vastu allergilised.
Korrapärane saunamee kasutamine
ECO OIL 2015
x
UUDISED TELLIMINE TOOTED HINNAKIRI NÕUANDED KONTAKT KOOSTÖÖ GALERII