LINAÕLI, MÄNNITÕRV,
TÕRVAÕLID

Looduslik valik puidukaitseks!

Siseviimistlus
Välisviimistlus
Puidukaitse
 

Katusetõrv

Katusetõrv sisaldab linaõli, männitõrva ja männitärpentiini . Katusetõrv imendub puu sisse, aeglustades niiskuse ja mädaniku, hallituse ja siniseente mõjusid. Katusetõrv annab puidule kauni tumepruuni läbipaistva ja vett tõrjuva pinna. Kulu olenevalt katusmaterjalist 1-3 m2/liiter.
 
 
Kasutuskohad:  puitkatused - sindel-,  laastu- ja kimmkatused jne, räästa-alused.
Katusetõrv sobib ideaaslselt puitkatuste lõppviimistlemiseks, kuna on koostiselt suure männitõrva sisaldusega ja jätab puidu pinnale õhukese kaitsekihi.
Krundina katusetõrva alla võib kasutada Katusetõrvaõli.
 
Koostis: männitõrv, linaõli, männitärpentin.
 
Värvus: tumepruun (vähemalt 70% männitõrva)
 
Eeltöötlus: viimistletav puitmaterjal peab kindlasti olema kuiv, max puidu niiskus alla 21% ja õhu suhteline niiskus alla 80%.
Puhasta vanad viimistletavad pinnad mustusest, hallitusest ja eemaldatavatest ainetest.Pind kruntida Ecokrundiga
 
Kasutamisjuhend: Võib lahjendada männitärpentiniga. Sega hoolikalt enne kasutamist ja kasutamise ajal. Doseeri materjali õhukeste kihtidena pintsliga ja lase imenduda. Liigse materjali osa, mis enam ei imendu, võib vajadusel ära pühkida. Viimistluskihtide arv on 1-3 sõltudes puitpinna kvaliteedist ja kasutamise eesmärgist. Viimistle puidu otsapinnad eriti hoolikalt. Uus viimistlus tehakse vajadusel aasta pärast. Katusetõrv ei sobi lakitud või värvitud pindadele. Kasutamine muuks otstarbeks ja vastupidiselt antud nõuannetele ei ole soovitav.
 
Kuivamisaeg: 5-15 ööpäeva alusmaterjalist ja ilmastikuoludest sõltuvalt
 
Töövahendite pesu: männitärpentin 
ECO OIL 2015
x
UUDISED TELLIMINE TOOTED HINNAKIRI NÕUANDED KONTAKT KOOSTÖÖ GALERII