TORU- JA TÜNNISAUNAD!

Torusaun on asendamatu abimees
saunamõnude nautijale,
kuhu pole võimalik tavasauna ehitada.

Kümblustünni kasutamine!!!

Enne veega täitmise alustamist peab kümblustünn olema paigaldatud selleks ettenähtud siledale alusele. Esimesel täitmisel võib tünn lekkida, enne kui puit kinni paisub. Kümblustünni ahjus võib süüdata tule kui tünn on 2/3 osas veega täitunud. Kütmise ajaks on soovitatav hoida kaant kümblustünni peal, siis soojeneb vesi kiiremini. Kümblustünni vee soojendamiseks varu aega ca 3-5 tundi, sõltuvalt tule intensiivsusest ja aastaajast.. Kümblustünni ahi on mõeldud ainult puudega kütmiseks. Vee välja laskmiseks eemalda tünni põhjast kork. Ära jäta suvel pikaks ajaks, päikese kätte tünni ilma veeta  seisma.  Ahju tule tegemine ilma veeta tünnis on rangelt keelatud! Vastasel juhul võib tekkida ahju läbipõlemis oht.

Välisahjuga kümblustünnil peab ahi olema ca 1-2 cm tünnist madalamal, et ahju veesärk oleks kindlasti veega täitunud ja ei tekiks õhumulle. Vastasel juhul võib tekida ahju läbipõlemis oht.

PS:Enne kümblustünni kasutamist kontrollida üle aravoolu torude ühendused, mis võivad transpordiga paigast liikuda.

NB: Kui ahjuga tekib probleeme ja ekspertiisi läbi viimisel on selgunud, et ahju on valesti kasutatud ja ei ole järgitud kasutusjuhendit. Sel juhul garantii ei kehti ja hilisemaid pretensioone ei rahuldata!!!

ETTEVAATUST!   ÄRA PÕLETA ENNAST VASTU KUUMA KORSTENT JA AHJU!!!

Värskeid elamusi kümblustünnis!

WWW.ECOOIL.EE  TEL: +372 56615676

ECO OIL 2015
x
AVALEHT TUTVUSTUS TOOTED KONTAKT JÄRELMAKS RENT HINNAKIRI GALERII