CombiTab veepuhastus tabletid 1kg

91.50

CombiTab veepuhastustabletid on efektiivne ja mugav viis hoida oma kümblustünni vesi puhtana, muutes kümblustünni kogemuse meeldivaks ja muretuks. Need tabletid on kloorivabad ning nende toimeaine on aktiivhapnik, mis tagab tõhusa veepuhastuse ja desinfitseerimise.

Järelmaks


Puhastustablettide dosaator
10.17 Lisa
Lisatud ostukorvi
sauna
Pane siin kokku oma ideaalne saunaelamus

Kirjeldus


CombiTab veepuhastustabletid on loodud tagama kümblustünni vee puhtust ja selgust, vähendades samal ajal kloori kasutamisega seotud ebamugavusi ja lõhnu. Nende tablettide koostis on kloorivaba, muutes need nahasõbralikuks ja ohutuks nii kasutajatele kui ka keskkonnale. Aktiivhapnik toimib kiiresti ja tõhusalt, hävitades bakterid, viirused ja muud mikroorganismid. CombiTab ei jäta ebameeldivaid lõhnu ega ärrita nahka ja silmi.

Kasutamine

Üks pakend sisaldab 1 kg veepuhastustablette (1 tablett 20g). CombiTab tablette on lihtne kasutada: lisage tabletid kümblustünni vette vastavalt pakendil olevatele juhistele ja laske neil oma tööd teha.

Basseinidele lisatakse 1 CombiTab tablett iga päev 3000 liitri basseinivee kohta. Annust tuleb suurendada kõrge vee temperatuuri ja sagedase suplemise korral. Kui kasutate CombiTabi kuuma veega mullivannides/kümblustünnides (kuni 1000 liitrit), lisage 1 tablett iga 3 päeva järel (sagedasel kasutamisel iga 2. päev). Pärast suplemise lõpetamist laske filtrisüsteemil töötada vähemalt 2 tundi. Veenduge, et CombiTab tabletid oleksid hoiustamisel niiskuse eest kaitstud. Toodet tuleb hoida originaalpakendis, lastele kättesaamatus kohas ja otsese päikesevalguse eest kaitstuna. Enne kasutamist lugege alati etiketti ja tooteteavet.


Lisainfo