Ecosauna osales triali õhtul TRIXS 2023, mille puhul on tegemist aasta suurima trial võistlusega. Mullu sügisel leidis Saku Suurhallis aset triali võistlus TRIXS 2022, mille sarnast polnud Baltimaades varem nähtud ning kus osales kogu maailma absoluutne paremik, eesotsas ala legendi Toni Bouga Hispaaniast. Juba siis sõitsid ja hüppasid maailma parimad trikiratturid üle meie saunade ja kümblustünnide. Ka sellel aastal oli Ecosauna esindatud ja trikid olid vägevamad kui kunagi varem.

Mototrial on haarav motospordiala, mis arendab eelkõige tasakaalutunnetust ja osavust mootorratta juhtimisel. Keha ja mootorratta valitsemine maastikul paneb proovile nii algaja kui ka edasijõudnud motosportlase, olenemata soost ja vanusest. 

TRIXS on indoor-formaadis võistlus-show, mida korraldati Eestis teist aastat järjest. Mullu sügisel leidis Saku Suurhallis aset trialivõistlus TRIXS 2022, mille sarnast polnud Baltimaades varem nähtud. Ecosauna osales triali õhtul TRIXS ka 2022 aastal. Võistlusel osales kogu maailma absoluutne paremik, eesotsas ala legendi Toni Bouga Hispaaniast, kuid võistlejate nimekirjast võis leida ka Takahisa Fujinami Jaapanist, Sondre Haga Norrast, Matteo Grattarola Itaaliast ning Jaime Busto ja Adam Raga Hispaaniast.

Aasta suurim motoüritus toimus järjekordselt ka sel aastal ja veel võimsamana kui varem. Üritus tõi Eesti publiku ette maailma absoluutsesse tippu kuuluvad võistlejad: MM-sarja esikolmiku ning parimad trial’i mehed Baltimaadest ja Soomest. Unibet Arenale rajatud seitse võistlustrassi ja paarisrada panid trialiässade oskused tõsiselt proovile.

Ürituse keskmes olid jällegi Ecosauna saunad ja külili keeratud kümblustünnid, mis pakkusid väljakutseid oma ala parimatele trialisõitjatele ja närvikõdi ning silmailu kõikidele pealtvaatajatele. 3-tunnise võistluse käigus nägi publik täiesti võimatuna näivate katsete läbimist.  Publikule oli palju meelelahutust, mis ei jäta kedagi külmaks. TRIXS 2023 võtsid kolmikvõidu hispaanlased. Mullust esikohta kaitses 33-kordne maailmameister Toni Bou.

TRIXS 2023 oli tõeline võidukäik, mis kinnitas ürituse olulisust motospordi maailmas. Pealtvaatajad olid vaimustatud, jälgides, kuidas maailma tippudest koosnevad võistlejad ületasid endid ja oma võistluspartnereid üha keerulisemates katsetes. Lisaks põnevale võistlusele pakkus üritus ka silmailu ja meelelahutust, olles täis adrenaliini ja ekstreemsust. 

Ecosauna galerii üritusest!

www.ecosauna.ee