Klaasfiibrist kate kümblustünnile

244.00317.20

Hind sisaldab käibemaksu.

Klaasfiibrist kate on ideaalne valik neile, kes hindavad vastupidavust, funktsionaalsust ja esteetilist disaini oma kümblustünni kaitseks. See kate lisab kümblustünnile stiilse disaini elemendi, pakkudes samal ajal kaitset väliskeskkonna saasteainete ja mustuse eest ning aitab vee puhtana hoida.

Järelmaks


Kirjeldus


Klaasfiibrist kate kümblustünnile on saadaval kolme erineva diameetriga: 160 cm, 200 cm, 220 cm. Värvivalikus on hall, must, sinine ja valge kate. Soovitame katet selle suuruse tõttu tõsta kahe inimesega, et kümblustünni mitte kahjustada.

Klaasfiiber on valmistatud klaaskiududest, mis on ühendatud vaiguga, et luua tugev ja vastupidav materjal. Klaasfiiber on tuntud oma kerguse ja vastupidavuse poolest ning seda kasutatakse laialdaselt paljudes valdkondades. Selle materjali omaduste hulka kuuluvad kergus, korrosioonikindlus ja vastupidavus.

NB! Toode ei mahu oma suuruse tõttu pakiautomaati. Kauba väljastamine toimub meie tehasest (ise järgi tulles) või kulleriga. Täpsemat infot saab küsida meie müügispetsialistidelt.


Lisainfo


Klaasfiiberkaane värv: Hall, Must, Sinine, Valge