Mullu sügisel leidis Saku Suurhallis aset trialivõistlus TRIXS 2022, mille sarnast polnud Baltimaades varem nähtud ning kus osales kogu maailma absoluutne paremik, eesotsas ala legendi Toni Bouga Hispaaniast. Juba siis sõitsid ja hüppasid maailma parimad trikiratturid üle meie saunade ja kümblustünnide. Kogu möllu saad järgi vaadata allolevast videost!

Aasta suurim motoüritus toimus järjekordselt ka sel aastal ja veel võimsamana. Ürituse keskmes olid jällegi Ecosauna saunad ja külili keeratud kümblustünnid, mis pakkusid väljakutseid oma ala parimatele trialisõitjatele ja närvikõdi ning silmailu kõikidele pealtvaatajatele.

Kui kuskil miskit toimub, siis arvata on, et kohal on ka Saunareporter. Nii hakkaski 28. novembri hommikul Saunareporter hommikumantlis Tartust Tallinna jalutama. Tema teekond kulges palju mõnusamalt kui Jan Uuspõllu Tallinnast Tartu seiklus, sest Saunareporter sai tee peal teha mitmeid saunapeatusi, üheks neist Tikupoisis, kus on meie Cubus saun ja DeLux 200 kümblustünn. Kohale jõudes jäädvustas Saunareporter kogu ürituse kaamerapilti ja seda saamegi Teiega nüüd jagada.

Vaata Saunareporteri video kokkuvõtet TRIXS 2023 üritusest siit!

Ecosauna galerii üritusest!

Kohtume juba järgmisel aastal!

www.ecosauna.ee