Allahindlus!

Soojustatud termokate kümblustünnile

146.40481.90

Hind sisaldab käibemaksu.

Otsite viisi, kuidas säilitada kümblustünni vee temperatuuri ja puhtust? Tutvuge meie soojustatud termokattega, mis on loodud selleks, et tagada mugav ja nauditav kümbluskogemus aastaringselt. Termokate on saadaval mitmes erinevas mudelis ja suuruses vastavalt teie kümblustünni suurusele.

Järelmaks


Kirjeldus


Soojustatud termokate on valmistatud vastupidavast ja kvaliteetsest materjalist, mis aitab vähendada kümblustünni soojakadu. Kate aitab kiirendada kümblustünnis oleva vee temperatuuri tõstmist kütmise ajal ja aeglustada vee jahtumist külmematel päevadel. Lisaks soojustusele kaitseb termokate ka vett väliskeskkonna saasteainete ja mustuse eest, tagades puhtama ja tervislikuma kümbluskeskkonna. Termokate on keskkohast kokkukäiv (pooleks klapitav), et seda oleks kergem ja mugavam tõsta.

Mudelid ja suurused:

IceTub 100

IconTub 200

Diameeter 160 cm

Diameeter 200 cm

Diameeter 220 cm

MulliXKing

Ofuro

Erimõõdus katted – küsi hinda.

 

NB! Toode ei mahu oma suuruse tõttu pakiautomaati. Kauba väljastamine toimub meie tehasest (ise järgi tulles) või kulleriga. Täpsemat infot saab küsida meie müügispetsialistidelt. Küsige meie müügispetsialistidelt täiendavat teavet termokatte sobivuse ja paigaldamise kohta teie kümblustünnile ning leidke endale ideaalne lahendus oma kümbluskogemuse täiustamiseks.

Veenduge, et termokate oleks korralikult paigaldatud vastavalt tootja juhistele, et tagada optimaalne soojusisolatsioon ja kaitse väliskeskkonna mõjude eest.


Lisainfo